Informacje

o firmie

Historia firmy

Jesteśmy producentem, importerem i dystrybutorem najwyższej jakości produktów do produkcji i pielęgnacji betonu. Jako firma powstaliśmy na bazie wieloletnich doświadczeń w oparciu o gruntowną znajomość branży i realiów rynku. Firma BAUFERT powstała w 2007r. Stale poszerzając zakres swojej działalności cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku Polskim i Europejskim.

Reach

Nasza firma będąc w zgodzie z prawem i mając na względzie ochronę zdrowia ludzkiego i środowiska, stosując się do Rozporządzenia (WE) nr 1907/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady Europy z dn. 18.12.2006r. w zakresie rejestracji, oceny, udzielania zezwoleń i ograniczeń w zakresie chemikaliów - REACH, przystąpiła do programu i dokonała pre-rejestracji substancji i preparatów.

W naszej ofercie znajdują się: pigmenty nieorganiczne proszkowe i granulowane, barwniki płynne, domieszki i dodatki do betonu i zapraw. Jesteśmy dystrybutorem w licznych gałęziach przemysłu np.: materiałów budowlanych (kostka drogowa, prefabrykaty, galanteria, beton towarowy, keramzyt, tynki ), budowlanym, gumowym, ceramicznym, farb i lakierów, tworzyw sztucznych, szklarskim, odlewniczym, skórzanym.


Produkty nasze zostały stworzone w oparciu o rodzimą wiedzę naukowo-techniczną.
W ciągu swojej działalności wypracowaliśmy sobie solidną markę, miano zaufanego partnera oraz pozycję  jednego z czołowych producentów i dystrybutorów pigmentów nieorganicznych oraz domieszek do betonu. Proces produkcji domieszek do betonu i pigmentów żelazowych nadzoruje wdrożony system Zakładowej Kontroli Produkcji.

Nasze laboratorium poprzez okresowe kontrole nieustannie czuwa nad utrzymaniem wysokiej jakości oferowanych produktów oraz pracuje nad tworzeniem nowej generacji środków, które znacząco poprawią trwałość i jakość wyrobów betonowych.


Oferujemy najlepsze rozwiązania logistyczne w zakresie sprawnej i terminowej dostawy towarów dostosowane do potrzeb klienta, utrzymanie wysokich stanów magazynowych, zapewnienie ciągłości dostaw i dobrą dostępność towarów. Naszym klientom udzielamy wszelkich informacji technologicznych.

Na sukces firmy pracujemy zespołowo w oparciu o potencjał stałej sprawdzonej kadry. Od początku istnienia koncentrujemy się na poszerzaniu swojej wiedzy. Nasze umiejętności pozwalają nam na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Kierujemy się najważniejszymi dla nas wartościami jak: uczciwość, rzetelność, profesjonalizm. Przywiązujemy najwyższą wagę do jakości wyrobów i zadowolenia klienta.
Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie wymagania pod względem jakości wg PN, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.
 

 

Baufert lab

Poznaj kulisy
laboratorium

Baufert dysponuje laboratorium , które zajmuję się prowadzeniem badań betonu, mieszanki oraz surowców. W ramach uzyskanej certyfikacji ZKP posiadamy również pion technologiczny.